Odborní garanti

MAXIMUM PRE VAŠE ZDRAVIE!

YES. ORGANIC si zakladá na profesionalite a vedeckom prístupe. Vývoj a výrobu našich doplnkov výživy konzultujeme s tímov špecialistov z oblasti nutričného poradenstva, biochémie i medicíny. Zárukou kvality receptúry každého produktu je tím odborných garantov, špičkových lekárov z praxe.

  • MUDR. MARTIN KORDOŠ

    Skúsený ortopéd, ktorý sa dlhodobo zaoberá prevenciou, diagnostikou a liečbou problémov pohybového aparátu. Je garantom unikátnej receptúry YES. ORGANIC - HOVÄDZÍ KOLAGÉN".

  • MUDR. KINGA WUSTEROVÁ

    Lekárka s viacerými atestáciami (všeobecná chirurgia I. a II. stupeň, proktológia, estetická medicína). Jej všestranné skúsenosti s liečbou viacerých civilizačných ochorení aj vážnych zdravotných problémov sme využili pri konzultácií na doplnku výživy "VLÁKNINA" na rovnováhu črevnej mikroflóry a tak celého organizmu.

  • MUDR. ADRIANA TOMEKOVÁ

    Viac ako 20 rokov sa venuje oblasti dermatovenerológie a estetickej medicíny. Prax vykonáva aj ako primárka na vlastnej klinike krásy. Pani doktorka je odborným garantom našeho doplnku výživy „MORSKÝ KOLAGÉN“ (hydrolyzovaný morský kolagén, lykopén, kyselina hyalurónová a ďalšie) na žiarivú a pružnú pleť, husté vlasy a pevné nechty.